Contact

Voor algemene informatie:

Quality Growers Holland B.V.
Tolweg 7
1606 AT Hoogkarspel
Nederland

E-mail: quality.growers.holland@quicknet.nl
Website: www.qualitygrowersholland.nl
K.v.K.-nummer: 37084263

Contactpersonen:
Productzaken:
Koos Groot, tel.: 0228-541245, mob.: 06- 55372195
fax: 0228-543444
E-mail: horti.hydro.cultures@wxs.nl

Administratie & financiŰn:
Gerard Korse, tel.: 0228-565780, mob.: 06- 20131942
E-mail: gkorse@tolpoort.com

P.R & Ontwikkeling verpakkingen:
Elvira Visser, tel.: 0228-543760, mob.: 06- 21930208
fax: 0228-544722
E-mail: elvira.visser@quicknet.nl

Voor verkoopinformatie:
The Greenery Operations
Postbus 79
2990 AB Barendrecht

Tel.: 0228 - 565292 / 06 - 50692537 (mobiel nummer van RenÚ Swagerman)
Fax.: 0228 - 565373 (fax van RenÚ Swagerman)
E-mail: r. swagerman@thegreenery.com

Tel.: 0180 - 657746 / 06 - 50214662 (mobiel nummer van Marcel Goesten)
E-mail: m.goesten@thegreenery.com

Tel.: 0180 - 657043 / 06 - 50677972 (mobiel nummer van Barry Vermulm)
E-mail: b.vermulm@thegreenery.com

Wij zijn lid van Co÷peratie Coforta U.A. De verkoop van onze producten vindt plaats via The Greenery B.V.

Website: www.thegreenery.com
Website: www.ilovewitlof.nl (Ook voor verrassende witlofrecepten, witlof eten met kinderen, achtergrondinfo, filmpjes over koken met witlof en de teelt en het verpakken!)
Website: www.de10vanwitlof.nl (witlofrecepten, achtergrondinfo, fimpjes over koken met
witlof en de teelt)

Sales information:
The Greenery Operations
PO Box 79
2990 AB Barendrecht
The Netherlands

Tel.: +31 (0) 228 - 565292 / (+31) (0)6 - 50692537 (mobile number of RenÚ Swagerman)
Fax.: +31 (0) 228 - 565373 (fax from RenÚ Swagerman)
E-mail: r.swagerman@thegreenery.com

Tel.: +31 (0) 180 - 657746 / (+31) (0)6 - 50214662 (mobile number of Marcel Goesten)
E-mail: m.goesten@thegreenery.com

Tel.: +31 (0) 180 - 657043 / (+31) (0)6 - 50677972 (mobile number van Barry Vermulm)
E-mail: b.vermulm@thegreenery.com

Website: www.thegreenery.com

The place for some wonderful witloof chicory recipes, information and a film about the growing of chicory: Website: www.ilovechicory.com

We are a member of Co÷peratie Coforta U.A.. The sale of our products is represented by The Greenery B.V..